Ubytování

HOTEL PYRAMIDA **** – konferenční hotel

KONTAKT: Bělohorská 24, 169 00 Praha 6, www.hotelpyramida.cz

CENY ZA UBYTOVÁNÍ:
JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ: 3 088 KČ/NOC

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ:  3 345 KČ/NOC

CENY za ubytování jsou uvedeny včetně DPH a zahrnují snídani formou bufetu, fitness centrum, bazén a využití Wi-Fi hotelu.

UBYTOVÁNÍ v hotelu bude možné od 14:00 hodin. Pokoje je nutné opustit do 11:00 hodin.

PARKOVÁNÍ činí 200,- Kč/24 hodin/vůz.

STORNO PODMÍNKY:
Do 24 hodin před příjezdem je storno poplatek ve výši 1. noci.
Od 24 hodin před příjezdem je storno poplatek ve výši celého pobytu.

VYUŽIJTE ZVÝHODNĚNÉ CENOVÉ NABÍDKY NA UBYTOVÁNÍ V TOMTO HOTELU:

REZERVOVAT UBYTOVÁNÍ

REZERVOVAT UBYTOVÁNÍ

Moderní hotel Pyramida, člen skupiny Orea hotely, se nachází v těsné blízkosti Pražského hradu a stadionu Strahov, v lokalitě starého Břevnova, kde se příjemně snoubí historické části Prahy, jako jsou Hradčany, Pohořelec, unikátní osada Na Kocourkách, s moderní stavbou hotelu a dalších nově vznikajících projektů.

Hotel vzešel z architektonické soutěže, které se účastnili přední architekti té doby. (například manželé Machoninovi, autoři projektu obchodního domu Kotva, a hotelu Termál v Karlových Varech). Porota se soustředila na „architektonický výraz souboru a kontrastní uspořádání proti okolní výstavbě“. Dnes můžeme konstatovat, že jak v exteriéru, tak v interiéru se architektům, manželům Cajthamlovým, toto zadání rozhodně podařilo. Zajímavostí v této souvislosti také je, že ačkoliv zakázka měla reagovat na vývoj cestovního ruchu v 60 letech, hotel byl dokončen až v roce 1987, v podstatě na sklonku socialistické éry.

Hotel nabízí klidné ubytování ve 340 pokojích a apartmánech. Hosté mají k dispozici restauraci Nebula, lobby bar Franz Kafka, multifunkční konferenční prostory a relaxační centrum s bazénem a saunou. Hotel je výborně dostupný jak MHD, tak autem, kde je možné zaparkovat na hotelovém parkovišti.

TOP HOTEL Praha ****

Jednolůžkový pokoj 2 139 Kč / noc
Dvoulůžkový pokoj  2 429 Kč / noc

Prague Marriott Hotel ***

Jednolůžkový pokoj  1 999 Kč / noc
Dvoulůžkový pokoj  2 280 Kč / noc