Lukáš Mikeska

Lukáš MIKESKA

EY

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze,a v současné době pracuje jako senior manažer ve společnosti EY v Praze v oddělení IT poradenství. Začínal jako finanční auditor a postupně se přesunoval do oblasti IT auditu a IT poradenství. Za svou více než dvacetiletou profesní kariéru získal zkušenosti z interního auditu u českých i nadnárodních společností, věnoval se otázkám řízení (IT rizik), oblasti informační a kybernetické bezpečnosti, pomáhal s nastavováním IT Governance a přípravou IT, digitálních a bezpečnostních strategií. Jako projektový manažer řídil rozsáhlé IT implementační projekty, převážně v bankovním sektoru. V současné době je koordinátorem aktivit EY ČR v oblasti Blockchainových technologií.

Lukáš je členem výboru profesního sdružení ISACA CRC, kde se, mimo jiné podílel na přípravě šestnácti ročníků konference IT Governance.

„Moderní formy auditování – data analytics, blockchain a další”

IA prochází změnami a stále více se v auditování prosazují data. Štěpán Patrný a Lukáš Mikeska z pražské EY představí několik příkladů z praxe, jak lze moderní nástroje v rámci interních auditů úspěšně využít.

Zpět na přednášející